VerifyOnComputer

WaitingForVerification PressToOpenBankId
Back

EnterPersonalIdentityNumber

VerifyOnMobile

WaitingForVerification
Back

Sprawdź, co u nas słychać?

O moralności finansowej Polaków, czyli jakie nieetyczne zachowania akceptujemy? 

raport Moralność Finansowa Polaków 2024

17.06.2024

Przyzwolenie społeczne na nadużycia konsumenckie w sferze finansowej od lat utrzymuje się na wysokim poziome. Tak wynika z kolejnego już raportu „Moralność Finansowa Polaków 2024”, opublikowanego przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (ZPF), który wspieramy od kilku lat jako partner. Co się zmieniło na przestrzeni lat? Jakie zachowania etycznie wątpliwe jesteśmy w stanie usprawiedliwić, a na które nie ma zgody wśród Polaków? 

Więcej

Superoferta w sieci? Tam, też czai się niebezpieczeństwo!

Superoferta w sieci? Tam, też czai się niebezpieczeństwo!

25.04.2024

Internet jest źródłem informacji, wiedzy, interakcji, rozrywki, ale też poważnym źródłem zagrożenia dla użytkowników. Jednym z miejsc w sieci, gdzie prężnie działają oszuści, są popularne portale ogłoszeniowe. O sposobach działania przestępców w Internecie, opowiada nasz ekspert – Paweł Dębicki, Fraud Prevention Specialist. 

Więcej

Co z tą inflacją? Jaki scenariusz czeka nas w perspektywnie do 2026 roku?

Co z tą inflacją. Komentarz rynkowy eksperta Ikano Banku

4.04.2024

Na początku marca br. NBP opublikował najnowszą prognozę w zakresie inflacji oraz wzrostu PKB na lata 2024-2026. NBP przygotował dwa scenariusze projekcji.

Więcej

Zbuduj tor przeszkód dla oszustów!

Bezpieczeństwo w sieci - narzędzia i metody ochrony

06.03.2024

Korzystając z internetu, możemy napotkać wiele zagrożeń. Ich skutki możemy odczuwać przez wiele kolejnych lat! Ograniczone zaufane do informacji, które do nas docierają z sieci to podstawa. Ale możemy zrobić znacznie więcej. Istnieją metody i narzędzia, które pomogą nam zwiększyć nasze bezpieczeństwo. 

Więcej

Oszuści atakują – przygotuj się!

Ekspert Ikano Banku na temat cyberbezpieczeństwa
07.02.2024

Liczba cyberataków w Polsce rośnie! Oszuści nie tylko działają coraz prężniej, ale także stosują nowe, zaawansowane socjotechniki. Dlatego nasz ekspert – Paweł Dębicki, Fraud Prevention Specialist w Ikano Banku, w cyklu materiałów eksperckich, pokaże z czym możemy się spotkać w sieci, jak nie dać się oszukać i co zrobić w przypadku realnego zagrożenia. 

Więcej

Ekspert Ikano Banku o trendach na 2024 rok

Ekspert Ikano Banku o trendach na 2024 rok
25.01.2024

Czas podsumować wyniki z 2023 roku, a także zobaczyć, z jaką perspektywą będziemy mierzyć się w obecnym roku według naszego eksperta - Sebastian Drzewiecki, Senior Credit Risk Analyst.

Więcej

Raty IKEA w oczach klientów

Wyniki NEPA 2023

11.01.2024

Kredyty ratalne oferowane w sklepach IKEA to szansa dla wielu ludzi na spełnianie marzeń o wyjątkowych wnętrzach. A my chcemy im pomagać w jak najbardziej przyjazny sposób. Dlatego co roku badamy, jak oceniają nas klienci i sprawdzamy, co możemy jeszcze zrobić, by spełniać ich oczekiwania. Poznajcie wyniki tegorocznej ankiety przeprowadzonej przez agencję badawczą NEPA. 

Więcej

Chichot natury, czyli co jest dla nas dobre

Dobro_Sylwester Pedowicz

19.12.2023

„Dobro i Zło jest subiektywne i należy do sfery wiary, nie faktów.
(…) Dobro jest subiektywne, względne, w opozycji do innych wartości, które reprezentują inni.
Bo inni nie mają racji, skoro racja jest po naszej stronie. Tylko to co my myślimy, że jest dobre, jest dobre. 
– tymi słowami Sylwester Pedowicz, Dyrektor Oddziału Ikano Banku, wprowadza czytelnika do swoich rozważań na temat dobra, o których można przeczytać w najnowszym Magazynie NNO. 

Wspieramy sesje terapeutyczne dla dzieci

dziewczynka piecze pierniczki

18.12.2023

To już nasza świąteczna tradycja. Zamiast papierowych kartek z życzeniami, nasi partnerzy otrzymują od nas kartkę elektroniczną. Dzięki temu, nie tylko jesteśmy bardziej eko, ale także możemy przekazać dodatkowe środki na cele charytatywne. W tym roku zdecydowaliśmy się wesprzeć dzieci będące pod opieką Fundacji A.R.T. 

Więcej

Razem budujemy dobro! 

Statuetka dla Ikano Banku

12.12.2023

„Generator Dobra” to statuetka, którą otrzymaliśmy od @Fundacja A.R.T, podczas gali z okazji 15-lecia jej działania, w podziękowaniu za naszą współpracę i partnerstwo w pomaganiu innym. To wyróżnienie dla każdej Wolontariuszki i Wolontariusza w Ikano Banku, którzy oddają swój czas i serce w niesienie pomocy.

Więcej

Wolontariat z certyfikatem jakości

Wolontariat z certyfikatem jakości

21.11.2023

Ostatni czwartek - 16 listopada - był wyjątkowy dla wszystkich wolontariuszek, wolontariuszy i firm zaangażowanych społecznie. A dla nas szczególnie. Mogliśmy nie tylko podzielić się naszym doświadczeniem w obszarze wolontariatu pracowniczego podczas „11. Konferencji Koalicji Pro Bono – Odkrywając wolontariat”, ale także zdobyliśmy certyfikat „Wolontariat pracowniczy wysokiej jakości”. 

Więcej

IX Kongres Pośrednictwa Finansowego po raz kolejny z udziałem Ikano Banku

Kongres ZPF partner wspierajacy
17.11.2023

Solidna dawka rzetelnych informacji na temat rynku kredytu konsumenckiego i hipotecznego oraz ciekawe dyskusje to już standard, na jaki możemy liczyć podczas Kongresu Pośrednictwa Finansowego. To największe cykliczne spotkanie branżowe, organizowane przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych, w miniony wtorek miało swoją dziewiątą odsłonę. A my po raz kolejny mieliśmy zaszczyt być partnerem wspierającym wydarzenie.

Więcej

Kolejny Health Week zakończyliśmy z wielkim sukcesem!

Ikano Health Week 2023

26.10.2023

Health Week 2023 przeszedł do historii! W ramach tej globalnej inicjatywy Grupy Ikano zbieramy pieniądze na realizację obranego wcześniej celu charytatywnego. W tym roku przez 10 dni zbieraliśmy godziny aktywności fizycznych i mentalnych na rzecz organizacji 5 Skoler. 

Więcej

„Made in Poland” – bo tu sięgają korzenie IKEA

Raport Made in Poland

15.09.2023

Czy wiecie, że w 1961 roku IKEA złożyła pierwsze zamówienie na produkcję krzeseł w polskiej fabryce? Tak rozpoczęła się historia tej szwedzkiej sieci sklepów meblarskich w Polsce. 
O historii IKEA, zapoczątkowanej przez założyciela Ingvara Kamprada w 1943, traktuje opublikowany raport „Made in Poland”. 

Więcej

Drużyna rowerowa Ikano Banku - nadchodzą duże wyzwania!

Bike team Ikano Banku

31.08.2023

#WorkingTogether w naszym banku nabiera nowego wymiaru! Niedawno założyliśmy nieformalny zespół rowerowy złożony z naszych współpracowników. To świetny sposób na wspólne spędzanie czasu i odkrywanie uroków miasta. 

Więcej
 

Czy moralność finansowa Polaków ma się coraz gorzej? 

Moralność finansowa Polaków

11.08.2023

Dla 89% Polaków oddawanie długów to ich moralny obowiązek. Tak wynika z raportu „Moralność Finansowa Polaków, opracowanego przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych. Czy tak jest na pewno? Szczegółowe wyniki odkrywają mniej etyczne motywy wyborów Polaków. 

Więcej

Credipass Polska nowym partnerem Ikano Banku 

Wspolpraca z credipass superman

09.08.2023

Ikano Bank dynamicznie rozwija portfolio partnerów biznesowych, którzy oferują kredyt gotówkowy na dowolny cel. W lipcu do tego grona dołączyła firma Credipass Polska S.A. 

Więcej

Kredyt gotówkowy na dowolny cel dostępny na Totalmoney.pl

 
Dziewczynka na łące

20.07.2023

Totalmoney.pl to nasz 11 partner biznesowy, z którym współpracujemy w ramach oferty kredytu gotówkowego na dowolny cel.

Więcej

 

Współpracujemy z Carsmile

Kobieta w samochodzie

30.05.2023

Do grona naszych partnerów biznesowych w ramach sprzedaży kredytu gotówkowego poprzez Otomoto Pay dołączył Carsmile.

Więcej

Łączymy siły z NNO jako partner wspierający 
X Konferencji Nienieodpowiedzialnych

Grafika Ikano Bank partnerem Konferencji

2.05.2023 

Czym jest dobro? Czy dobro zawsze popłaca? Czy biznes może czynić dobro i robić to bezinteresownie? 

Więcej

Czy przyszłość Ziemi jest zielona?

Przyszłośc ziemi nie jest zielona

24.04.2023

To, że od setek lat powoli niszczymy naszą planetę jest faktem. Ale, jak duży wpływ nasze działania – nas jako jednostek, jako firm i jako cywilizacji – mają na klimat i życie na Ziemi, mogliśmy przekonać się podczas webinaru zorganizowanego przez nas w ramach celebrowania Dnia Ziemi.  

Więcej

CSR Poland 2023 - Ikano Bank nominowany w kategoriach Charity oraz CSR Leader.

Pomocna dłoń

30.03.2023

23 marca w Krakowie odbyła się pierwsza edycja konferencji CSR Poland 2023 organizowanej przez Fundację Poland Business Run.

Więcej

Banki zaczynają mówić prostym językiem.
Ikano Bank również.

Kobieta i mężczyzna przy laptopie

2.03.2023

Związek Banków Polskich oraz zrzeszone w nim instytucje chcą zmieniać język bankowy. 

Więcej

Jak pracuje się w Ikano Banku?
Jak w firmie z certyfikatem Great Place to Work®!

Great Place to Work dla Ikano Banku

24.02.2024

Czy certyfikat Great Place to Work® słusznie trafił do Ikano Banku? 
- „Skoro aklimatyzacja w firmie trwała dosłownie kilka dni” – jak brzmi jedna z odpowiedzi udzielonych w ankiecie – to zdecydowanie TAK! Dziś możemy z dumą ogłosić, że zdobyliśmy wyróżnienie, o które co roku starają się firmy z ponad 150 krajów na świecie.  

Uwaga, oszuści mogą podszywać się pod pracowników banku!

 
Kobieta ze słuchawkami

30.01.2023

Cyberoszuści mogą próbować kontaktować się z Tobą przez telefon, sms-em lub mailem i przekonywać, że ktoś próbuje zrobić przelew środków z Twojego konta.

Więcej

 

Raty mają moc! – Raty IKEA w oczach klientów

Wyniki badania satysfakcji klientów Ikano Banku

20.01.2023

Jak co roku zbadaliśmy, jak klienci oceniają zakupy na raty w sklepach IKEA oraz poziom satysfakcji z obsługi klienta. My już wiemy, że raty mają moc i mamy na to dowody. Prezentujemy wyniki ankiety przeprowadzonej przez agencję badawczą NEPA. 

Więcej

Przekazujemy środki na rehabilitację dzieci

Chłopiec przygotowuje świąteczne pierniczki

21.12.2022

Finansujemy rehabilitację dzieci z domowego hospicjum Fundacji „Pomóż Im”.

Więcej

Sylwester Pedowicz został członkiem Rady Programowej pierwszego Kongresu Instytucji Finansowych

16.12.2022

Sylwester Pedowicz, Branch & Commercial Manager Ikano Banku, dołączył do wybitnego grona ekspertów rynku finansowego - Rady Programowej pierwszego Kongresu Instytucji Finansowych!

Wiecej

Kredyt gotówkowy Ikano Banku dostępny w ofercie mFinanse

Współpraca Ikano Banku z mFinanse

24.11.2022

Do grona naszych partnerów biznesowych, z którymi współpracujemy w ramach oferowania kredytu gotówkowego na dowolny cel, dołączył kolejny pośrednik finansowy – spółka z grupy mBank: mFinanse.

Wspieramy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży

22.11.2022

W ramach inicjatywy prowadzonej w sklepach IKEA w całej Polsce, przekazaliśmy 10 000 złotych na rzecz Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.  

Więcej

Dbamy o swoje zdrowie i pomagamy pokrzywdzonym w Ukrainie

Dbamy o swoje zdrowie i pomagamy pokrzywdzonym w Ukrainie

25.10.2022

Cel osiągnięty - 12 681 godzin aktywności sportowej i mentalnej, które przełożyły się na 185 tysięcy euro na pomoc cierpiącym w wyniku działań wojennych w Ukrainie. 

Więcej

Współpracujemy z Bancovo

Ikano Bank Oddział w Polsce współpracuje z Bancovo

22.08.2022

Konsekwentnie realizując naszą misję o ułatwianiu ludziom życia, proponujemy proste rozwiązania finansowe docierając coraz dalej i szerzej z naszą ofertą kredytu gotówkowego na dowolny cel. Do grona naszych partnerów dołączyła firma, która jest właścicielem nowatorskiej platformy Bancovo.

Więcej

Moralność finansowa Polaków pod lupą

18.08.2022

Związek Przedsiębiorstw Finansowych, którego jesteśmy członkiem, opublikował siódmą edycję raportu „Moralność Finansowa Polaków”. Już po raz trzeci z rzędu, mieliśmy przyjemność być partnerem tego opracowania. Z raportu  wynika, że dla 91% Polaków oddawanie długów jest zawsze obowiązkiem moralnym.

Więcej

Zaczynamy! Wchodzimy do świata mediów społecznościowych!

Ikano Bank w mediach społecznościowych. Mamy profil na LinkedIn

13.07.2022

Rozwój naszej oferty banku oraz sieci sprzedaży to doskonały moment, by rozwijać nowe kanały komunikacji z naszymi odbiorcami. To czas, by wejść do social mediów! Oto jesteśmy na LinkedIn, bo chcemy być bliżej naszych partnerów i klientów.

Więcej

Zwiększamy dostęp do kredytu gotówkowego z Lendi

Grupa ludzi rozmawia na kanapie o kredycie gotówkowym

6.06.2022

Do grona naszych partnerów dołączył pierwszy w Polsce ekspert kredytowy online – Lendi. Współpraca z brokerem, który należy do jednej z największych grup medialno-technologicznych w Polsce – Ringier Axel Springer, otwiera nowe możliwości dla naszych klientów. 

Więcej

Rozmowy o… Ikano Banku

Ludzie rozmawiają przy stole

30.05.2022

W ostatnich miesiącach dynamicznie rozwijamy naszą sieć sprzedaży. O tym, jak działamy, jak zmienił się bank od powstania w 2010 roku polskiego oddziału i o współpracy z partnerami opowiada Sylwester Pedowicz, Branch and Commercial Manager w Ikano Banku.

Więcej

Nasz kredyt gotówkowy u nowych partnerów

Kobieta robi zakupy przez internet korzystając z laptopa

27.04.2022

Prosty i wygodny kredyt gotówkowy na dowolny cel jest teraz jeszcze bardziej dostępny! Wiemy, że nasi klienci to nie tylko osoby, które potrzebują finansowania zakupów na raty w sklepach IKEA. Teraz mogą spełnić swoje marzenia o wakacjach, nowym samochodzie.

Więcej

Pomagamy uchodźcom z Ukrainy, przekazując
550 000 zł

Dziewczynka trzymająca pluszowe serce

11.04.2022

W ramach naszej działalności charytatywnej wsparliśmy fundacje, które w obecnym czasie skutecznie pomagają uchodźcom z Ukrainy. Ikano Bank w Polsce oraz inne oddziały w Europie przekazały łącznie ponad 550 000 zł.

Więcej

5 tygodni świętowania współpracy z IKEA

Wspólne świętowanie

03.12.2021

Konkursy, zabawy, mnóstwo pyszności i okazji do wzajemnego poznawania się. Tak przez pięć tygodni świętowaliśmy z IKEA zacieśnienie naszej relacji w ramach Tygodni Usług Finansowych. 

Więcej

Efekty cyfryzacji w naszym banku przy współpracy z RHENUS

Spotkanie firmowe w Ikano Banku

23.11.2021

W każdej firmie przychodzi czas, kiedy zaczyna brakować miejsca na przechowywanie papierowych dokumentów. Co z robić w takim przypadku? My wiedzieliśmy! 

Więcej

Ćwiczymy i przekazujemy 150 000 euro na ekoprojekt

Ćwiczenia w ramach Health week

18.10.2021

Troska o środowisko naturalne oraz o innych ludzi i ich potrzeby są wpisane w DNA naszego banku. Dlatego co roku wspieramy tych, którzy najbardziej tego potrzebują.

Więcej

Kredyt gotówkowy dostępny w ofercie Expandera

Planowanie wspólnej podróży z wykorzystaniem kredytu gotówkowego

18.07.2021

Czasem realizacji marzeń trzeba pomóc…finansowo! Dlatego w naszej ofercie mamy kredyt gotówkowy nawet do 150 000 zł. W sprzedaży wspierają nas profesjonalni Eksperci Finansowi i firmy Expaner.