VerifyOnComputer

WaitingForVerification PressToOpenBankId
Back

EnterPersonalIdentityNumber

VerifyOnMobile

WaitingForVerification
Back

Sprawdź, co u nas słychać?

Zaczynamy! Wchodzimy do świata mediów społecznościowych!

Ikano Bank w mediach społecznościowych. Mamy profil na LinkedIn

13.07.2022

Rozwój naszej oferty banku oraz sieci sprzedaży to doskonały moment, by rozwijać nowe kanały komunikacji z naszymi odbiorcami. To czas, by wejść do social mediów! Oto jesteśmy na LinkedIn, bo chcemy być bliżej naszych partnerów i klientów.

Więcej

Zwiększamy dostęp do kredytu gotówkowego z Lendi

Grupa ludzi rozmawia na kanapie o kredycie gotówkowym

6.06.2022

Do grona naszych partnerów dołączył pierwszy w Polsce ekspert kredytowy online – Lendi. Współpraca z brokerem, który należy do jednej z największych grup medialno-technologicznych w Polsce – Ringier Axel Springer, otwiera nowe możliwości dla naszych klientów. 

Więcej

Rozmowy o… Ikano Banku

Ludzie rozmawiają przy stole

30.05.2022

W ostatnich miesiącach dynamicznie rozwijamy naszą sieć sprzedaży. O tym, jak działamy, jak zmienił się bank od powstania w 2010 roku polskiego oddziału i o współpracy z partnerami opowiada Sylwester Pedowicz, Branch and Commercial Manager w Ikano Banku.

Więcej

Nasz kredyt gotówkowy u nowych partnerów

Kobieta robi zakupy przez internet korzystając z laptopa

27.04.2022

Prosty i wygodny kredyt gotówkowy na dowolny cel jest teraz jeszcze bardziej dostępny! Wiemy, że nasi klienci to nie tylko osoby, które potrzebują finansowania zakupów na raty w sklepach IKEA. Teraz mogą spełnić swoje marzenia o wakacjach, nowym samochodzie.

Więcej

Pomagamy uchodźcom z Ukrainy, przekazując
550 000 zł

Dziewczynka trzymająca pluszowe serce

11.04.2022

W ramach naszej działalności charytatywnej wsparliśmy fundacje, które w obecnym czasie skutecznie pomagają uchodźcom z Ukrainy. Ikano Bank w Polsce oraz inne oddziały w Europie przekazały łącznie ponad 550 000 zł.

Więcej

5 tygodni świętowania współpracy z IKEA

Wspólne świętowanie

03.12.2021

Konkursy, zabawy, mnóstwo pyszności i okazji do wzajemnego poznawania się. Tak przez pięć tygodni świętowaliśmy z IKEA zacieśnienie naszej relacji w ramach Tygodni Usług Finansowych. 

Więcej

Efekty cyfryzacji w naszym banku przy współpracy z RHENUS

Spotkanie firmowe w Ikano Banku

23.11.2021

W każdej firmie przychodzi czas, kiedy zaczyna brakować miejsca na przechowywanie papierowych dokumentów. Co z robić w takim przypadku? My wiedzieliśmy! 

Więcej

Ćwiczymy i przekazujemy 150 000 euro na ekoprojekt

Ćwiczenia w ramach Health week

18.10.2021

Troska o środowisko naturalne oraz o innych ludzi i ich potrzeby są wpisane w DNA naszego banku. Dlatego co roku wspieramy tych, którzy najbardziej tego potrzebują.

Więcej

Kredyt gotówkowy dostępny w ofercie Expandera

Planowanie wspólnej podróży z wykorzystaniem kredytu gotówkowego

18.07.2021

Czasem realizacji marzeń trzeba pomóc…finansowo! Dlatego w naszej ofercie mamy kredyt gotówkowy nawet do 150 000 zł. W sprzedaży wspierają nas profesjonalni Eksperci Finansowi i firmy Expaner.