VerifyOnComputer

WaitingForVerification PressToOpenBankId
Back

EnterPersonalIdentityNumber

VerifyOnMobile

WaitingForVerification
Back

ESG

17 listopada 2023

Kongres ZPF

Solidna dawka rzetelnych informacji na temat rynku kredytu konsumenckiego i hipotecznego oraz ciekawe dyskusje to już standard, na jaki możemy liczyć podczas Kongresu Pośrednictwa Finansowego. To największe cykliczne spotkanie branżowe, organizowane przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych, w miniony wtorek miało swoją dziewiątą odsłonę. A my po raz kolejny mieliśmy zaszczyt być partnerem wspierającym wydarzenie. 

Więcej

ESG

24 kwietnia 2023

Przyszłość ziemi jest nasza

To, że od setek lat powoli niszczymy naszą planetę jest faktem. Ale, jak duży wpływ nasze działania – nas jako jednostek, jako firm i jako cywilizacji – mają na klimat i życie na Ziemi, mogliśmy przekonać się podczas webinaru zorganizowanego przez nas w ramach celebrowania Dnia Ziemi.  

Więcej

ESG

18 października 2021

Ćwiczenia w ramach health weeka

Troska o środowisko naturalne oraz o innych ludzi i ich potrzeby są wpisane w DNA naszego banku. Dlatego co roku wspieramy tych, którzy najbardziej tego potrzebują . W ramach Health Weeku – globalnej inicjatywy Grupy Ikano – pomagamy zbierać pieniądze na realizację obranego wcześniej celu charytatywnego. Tak też było podczas ostatniej, jesiennej edycji. 

Więcej

ESG

Więcej aktualności