VerifyOnComputer

WaitingForVerification PressToOpenBankId
Back

EnterPersonalIdentityNumber

VerifyOnMobile

WaitingForVerification
Back

Working together

17 czerwca 2024

Okładka raportu

Przyzwolenie społeczne na nadużycia konsumenckie w sferze finansowej od lat utrzymuje się na wysokim poziome. Tak wynika z kolejnego już raportu „Moralność Finansowa Polaków 2024”, opublikowanego przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (ZPF), który wspieramy od kilku lat jako partner. Co się zmieniło na przestrzeni lat? Jakie zachowania etycznie wątpliwe jesteśmy w stanie usprawiedliwić, a na które nie ma zgody wśród Polaków? 

Więcej

Working together

11 stycznia 2024

Wyniki badania NEPA 2023

Kredyty ratalne oferowane w sklepach IKEA to szansa dla wielu ludzi na spełnianie marzeń o wyjątkowych wnętrzach. A my chcemy im pomagać w jak najbardziej przyjazny sposób. Dlatego co roku badamy, jak oceniają nas klienci i sprawdzamy, co możemy jeszcze zrobić, by spełniać ich oczekiwania. Poznajcie wyniki tegorocznej ankiety przeprowadzonej przez agencję badawczą NEPA. 

Więcej

Working together

26 października 2023

Health Week 2023 Polska

Health Week 2023 przeszedł do historii! W ramach tej globalnej inicjatywy Grupy Ikano zbieramy pieniądze na realizację obranego wcześniej celu charytatywnego. W tym roku przez 10 dni zbieraliśmy godziny aktywności fizycznych i mentalnych na rzecz organizacji 5 Skoler, która niesie pomoc syryjskim dzieciom mieszkającym w obozach dla uchodźców, m.in. buduje szkoły wzdłuż granicy syryjskiej. 

Więcej

Working together

15 września 2023

Raport Made in Poland

Czy wiecie, że w 1961 roku IKEA złożyła pierwsze zamówienie na produkcję krzeseł w polskiej fabryce? Tak rozpoczęła się historia tej szwedzkiej sieci sklepów meblarskich w Polsce. O historii IKEA, zapoczątkowanej przez założyciela Ingvara Kamprada w 1943, traktuje opublikowany raport „Made in Poland”. 

Więcej

Working together

31 sierpnia 2023

Bike team Ikano Banku

#WorkingTogether w naszym banku nabiera nowego wymiaru! Niedawno założyliśmy nieformalny zespół rowerowy złożony z naszych współpracowników. To świetny sposób na wspólne spędzanie czasu i odkrywanie uroków miasta. 


Więcej

Working together

Więcej aktualności