VerifyOnComputer

WaitingForVerification PressToOpenBankId
Back

EnterPersonalIdentityNumber

VerifyOnMobile

WaitingForVerification
Back

Ostatni czwartek - 16 listopada - był wyjątkowy dla wszystkich wolontariuszek, wolontariuszy i firm zaangażowanych społecznie. A dla nas szczególnie. Mogliśmy nie tylko podzielić się naszym doświadczeniem w obszarze wolontariatu pracowniczego podczas „11. Konferencji Koalicji Pro Bono – Odkrywając wolontariat”, ale także zdobyliśmy certyfikat „Wolontariat pracowniczy wysokiej jakości”. 

Nasi przedstawiciele wzięli udział w konferencji poświęconej różnorodnym aspektom wolontariatu. Już na otwarcie spotkania mieliśmy okazję do dyskusji z przedstawicielami świata biznesu na temat ekosystemu wsparcia dla wolontariatu pracowniczego. O wsparciu w codziennej pracy, jakie zapewniają elementy tego ekosystemu oraz o możliwościach ich wykorzystania w firmach, które będą rozwijać swoje strategie o działania CSR opowiadała Aleksandra Zarębska, Office & Charity Manager. W dalszej części konferencji, Sylwester Pedowicz, Branch & Commercial Manager, wręczył nagrody w konkursie „Wolontariat Kompetencji”, przyznane przez Koalicję Liderzy Pro Bono.

Ostatnim akcentem tego dnia było niezwykłe wyróżnienie - „Wolontariat pracowniczy wysokiej jakości” na trzecim – najwyższym poziomie, które otrzymaliśmy od Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce! To pierwszy i jedyny certyfikat w tym zakresie w Polsce, który ma na celu m.in. potwierdzenie reputacji i ochronę wartości związanych z wolontariatem pracowniczym. Bazuje na standardach określonych w Karcie Zasad Wolontariatu Pracowniczego, opracowanej przez ekspertów i liderów z Koalicji Liderzy Pro Bono.

Gratulujemy owocnej pracy całemu gronu Charity & Volunteering Council - Aleksandra Zarebska, Dominika Birke, Sylwester Pedowicz, Monika Renion, Renata Ilkiewicz.
Certyfikat_wolontariat

Przeczytaj również