VerifyOnComputer

WaitingForVerification PressToOpenBankId
Back

EnterPersonalIdentityNumber

VerifyOnMobile

WaitingForVerification
Back

Ikano Bank dynamicznie rozwija portfolio partnerów biznesowych, którzy oferują kredyt gotówkowy na dowolny cel. W lipcu do tego grona dołączyła firma Credipass Polska S.A. – jeden z czołowych pośredników finansowych, oferujący szeroki zakres produktów kredytowych i ubezpieczeniowych, należący do międzynarodowego holdingu, Grupy Duna House Nyrt.

Rynek kredytów gotówkowych w Polsce oferuje bardzo dużo produktów, nie zawsze jednak dla klientów wybór jest jednoznaczny i prosty. W Ikano Banku skupiamy się na potrzebach klienta. Oferujemy proste i wygodne rozwiązania. Taki jest nasz kredyt gotówkowy do 150 000 zł, który można przeznaczyć na dowolny cel. 

„Chcemy by nasz kredyt gotówkowy był dostępny dla wielu ludzi. Dlatego od blisko trzech lat konsekwentnie realizujemy strategię pozycjonowania naszej oferty w kanale pośredników finansowych. Umowa z Credipass Polska S.A. jest już kolejnym krokiem, dzięki któremu zaznaczyliśmy nowy punkt na mapie dostępności naszej oferty. Biorąc pod uwagę zakres działalności nowego partnera, jego zasięg, wiążemy z tą współpracą duże nadzieje.” – mówi Bartosz Jamróz, Head of D2C w Ikano Banku. 

Credipass Polska S.A. to zespół doświadczonych Ekspertów finansowych, wspierający klientów w decyzjach związanych z finansami. Oprócz kredytów gotówkowych nowy partner działa także w obszarze sprzedaży kredytów hipotecznych, rozwiązań dla biznesu (m.in. kredyty dla firm, leasing, faktoring), a także ubezpieczeń stale zwiększając grono swoich klientów. Od niedawna firma zyskała dostęp do szybkiego, wygodnego i w pełni zdalnego procesu Ikano Banku. Dzięki tej współpracy, kredyt do 150 000 zł, z terminem spłaty na 120 miesięcy, otwiera nowe możliwości obu partnerom i klientom. 

 

Współpraca z Credipass

Przeczytaj również