VerifyOnComputer

WaitingForVerification PressToOpenBankId
Back

EnterPersonalIdentityNumber

VerifyOnMobile

WaitingForVerification
Back

Razem budujemy dobro! Dzielimy się nim z innymi, pomagamy tym, którzy tego potrzebują. 

„Generator Dobra” to statuetka, którą otrzymaliśmy od Fundacja A.R.T, podczas gali z okazji 15-lecia jej działania, w podziękowaniu za naszą współpracę i partnerstwo w pomaganiu innym. To wyróżnienie dla każdej Wolontariuszki i Wolontariusza w Ikano Banku, którzy oddają swój czas i serce w niesienie pomocy.

🤝 Dziękujemy naszym Wolontariuszom za działanie, a Fundacji A.R.T. za współpracę, która umożliwia nam generowanie dobra. Te chwile, kiedy możemy wspólnie działać, są dla nas bezcenne. A wiara, że pomagamy mnożyć dobro daje nam jeszcze więcej siły. 

🤝  Fundacja A.R.T., skupia się na przeciwdziałaniu przemocy, a także wspiera seniorów, młodzież i kobiety na warszawskiej Pradze. Razem zrealizowaliśmy już wiele projektów: m.in. upiekliśmy setki ciasteczek na Miasteczko Świętego Mikołaja, zrobiliśmy kartony kanapek dla osób dotkniętych wojną w Ukrainie, przeprowadziliśmy zajęcia z edukacji finansowej dla seniorek, wspieraliśmy projekt stypendiów dla dzieci z praskich szkół. I obiecujemy, że na tym nie poprzestaniemy! 
 

 
Statuetka dla Ikano Banku od Fundacji ART

Przeczytaj również