VerifyOnComputer

WaitingForVerification PressToOpenBankId
Back

EnterPersonalIdentityNumber

VerifyOnMobile

WaitingForVerification
Back

To już nasza świąteczna tradycja. Zamiast papierowych kartek z życzeniami, nasi partnerzy otrzymują od nas kartkę elektroniczną. Dzięki temu, nie tylko jesteśmy bardziej eko, ale także możemy przekazać dodatkowe środki na cele charytatywne. W tym roku zdecydowaliśmy się wesprzeć dzieci będące pod opieką Fundacji A.R.T. 

Z Fundacją A.R.T. współpracujemy od blisko 2 lat angażując się w różne aktywności. Świąteczne wsparcie ma na celu pomoc dzieciom, które potrzebują terapii psychoterapeutycznej. Widząc rosnące potrzebny takiego wsparcia, jesteśmy przekonani, że ta pomoc da szansę dzieciom na polepszenie ich ogólnego zdrowia. 

Fundacja A.R.T. skupia się na przeciwdziałaniu przemocy, a także wspiera seniorów, dzieci, młodzież i kobiety na warszawskiej Pradze. Razem zrealizowaliśmy już wiele projektów: m.in. upiekliśmy setki ciasteczek na Miasteczko Świętego Mikołaja, zrobiliśmy kartony kanapek dla osób dotkniętych wojną w Ukrainie, przeprowadziliśmy zajęcia z edukacji finansowej dla seniorek, wspieraliśmy projekt stypendiów dla dzieci z praskich szkół. 

Przeczytaj więcej o Fundacji A.R.T. 

Dziewczynka robi pierniczki

Przeczytaj również