VerifyOnComputer

WaitingForVerification PressToOpenBankId
Back

EnterPersonalIdentityNumber

VerifyOnMobile

WaitingForVerification
Back

Inicjatywy

17 czerwca 2024

Okładka raportu

Przyzwolenie społeczne na nadużycia konsumenckie w sferze finansowej od lat utrzymuje się na wysokim poziome. Tak wynika z kolejnego już raportu „Moralność Finansowa Polaków 2024”, opublikowanego przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (ZPF), który wspieramy od kilku lat jako partner. Co się zmieniło na przestrzeni lat? Jakie zachowania etycznie wątpliwe jesteśmy w stanie usprawiedliwić, a na które nie ma zgody wśród Polaków? 

Więcej

Inicjatywy

26 października 2023

Health Week 2023 Polska

Health Week 2023 przeszedł do historii! W ramach tej globalnej inicjatywy Grupy Ikano zbieramy pieniądze na realizację obranego wcześniej celu charytatywnego. W tym roku przez 10 dni zbieraliśmy godziny aktywności fizycznych i mentalnych na rzecz organizacji 5 Skoler, która niesie pomoc syryjskim dzieciom mieszkającym w obozach dla uchodźców, m.in. buduje szkoły wzdłuż granicy syryjskiej. 

Więcej

Inicjatywy

31 sierpnia 2023

Bike team Ikano Banku

#WorkingTogether w naszym banku nabiera nowego wymiaru! Niedawno założyliśmy nieformalny zespół rowerowy złożony z naszych współpracowników. To świetny sposób na wspólne spędzanie czasu i odkrywanie uroków miasta. 


Więcej

Inicjatywy

02 marca 2023

Kobieta i mężczyzna przy laptopie

Związek Banków Polskich oraz zrzeszone w nim instytucje chcą zmieniać język bankowy.

Więcej

Inicjatywy

21 grudnia 2022

Chłopiec przygotowuje świąteczne pierniczki

Finansujemy rehabilitację dzieci z domowego hospicjum Fundacji „Pomóż Im”.

Więcej

Inicjatywy

Więcej aktualności