VerifyOnComputer

WaitingForVerification PressToOpenBankId
Back

EnterPersonalIdentityNumber

VerifyOnMobile

WaitingForVerification
Back

Health Week 2023 przeszedł do historii! W ramach tej globalnej inicjatywy Grupy Ikano zbieramy pieniądze na realizację obranego wcześniej celu charytatywnego. W tym roku przez 10 dni zbieraliśmy godziny aktywności fizycznych i mentalnych na rzecz organizacji 5 Skoler, która niesie pomoc syryjskim dzieciom mieszkającym w obozach dla uchodźców, m.in. buduje szkoły wzdłuż granicy syryjskiej. 

To była już ósma edycja Health Weeka, ale my nadal czujemy tę energię i ekscytację, kiedy zliczamy nasze cenne godziny przeznaczone na różne aktywności sportowe i mentalne. W tym roku cel nie tylko zrealizowaliśmy, ale też znacznie go przekroczyliśmy!  

Nasze aktywności przekuliśmy w niesamowity sukces, doskonale się przy tym bawiąc! Razem, indywidualnie, w mniejszych i większych grupach – to nieistotne. Liczył się cel – zebrać jak największą liczbę godzin, które zamienimy na realną pomoc. Tym razem dla dzieci, które w wyniku zbrojnego konfliktu straciły to, co jest szczególnie ważne dla poczucia bezpieczeństwa – dom. 

Health Week 2023 w liczbach:

  • 1 661 pracowników Grupy Ikano wzięło udział w tegorocznej edycji
  • przez 11 288 godzin dbaliśmy o nasze zdrowie fizyczne i psychiczne
  • 78% czasu przeznaczyliśmy na aktywności sportowe, a pozostałe 22% na zadbanie o nasz psychiczny dobrostan
  • Wynik polskiego oddziału Ikano Banku: 398 godzin aktywności fizycznych i 177 godzin aktywności mentalnych, co daje łącznie 575 godzin!
  • 185 000 Euro darowizny przekażemy dla 5 Skoler! 

Health Week 2023

Przeczytaj również