VerifyOnComputer

WaitingForVerification PressToOpenBankId
Back

EnterPersonalIdentityNumber

VerifyOnMobile

WaitingForVerification
Back

#WorkingTogether w naszym banku nabiera nowego wymiaru! Niedawno założyliśmy nieformalny zespół rowerowy złożony z naszych współpracowników. To świetny sposób na wspólne spędzanie czasu i odkrywanie uroków miasta. 

Inicjatywy pracownicze to coś, co nas integruje i pozwala wyrazić siebie. Dlatego tak bardzo je lubimy! Taka jest też nowa inicjatywa rowerowa. Nasz zespół rowerowy rozrasta się i pokonuje wspólnie kolejne kilometry tras. To etap przygotowań do kolejnych wyzwań i niesamowitych przygód! 

A co przed nami? Już we wrześniu kolejny Health Week - tydzień sportowych i mentalnych aktywności, podczas których czas poświęcony na nie zamieniamy na gotówkę na obrany cel charytatywny.

Jesteśmy pewnie, że będziemy gotowi wykorzystać naszą moc w nogach do zbierania kilometrów w ramach tej inicjatywy i dołożymy swoją cegiełkę do charytatywnego celu. 

Podczas tegorocznego Health Weeka weźmiemy także udział w projekcie Frruuu. Jest to Rajd Rowerowy w Warszawie - jedyne wydarzenie rowerowe w Polsce, skupiające tysiące pracowników i przedstawicieli firm. Co więcej, zabawa połączona z zadaniami logistycznymi i sprawnościowymi jest całkowicie eko!

Bądźcie na bieżąco, podzielimy się z Wami naszymi wynikami!

Bike team Ikano Banku

Przeczytaj również