VerifyOnComputer

WaitingForVerification PressToOpenBankId
Back

EnterPersonalIdentityNumber

VerifyOnMobile

WaitingForVerification
Back

Czy certyfikat Great Place to Work® słusznie trafił do Ikano Banku?

- „Skoro aklimatyzacja w firmie trwała dosłownie kilka dni” – jak brzmi jedna z odpowiedzi udzielonych w ankiecie – to zdecydowanie TAK! Dlatego z dumą możemy ogłosić, że zdobyliśmy wyróżnienie, o które co roku starają się firmy z ponad 150 krajów na świecie.

Wynik ogólny

W tym roku po raz drugi przystąpiliśmy do programu certyfikacji Great Place to Work®. W ramach badania wzięliśmy udział w ankiecie Trust Index™, badającej kulturę miejsca pracy. Uzyskaliśmy w nim bardzo dobry wynik – 87%! Nasza ocena znacznie przewyższa wynoszące 65% minimum, które kwalifikuje do otrzymaniu certyfikatu Great Place to Work®. 
Dodatkowo po raz drugi znaleźliśmy się w ogłoszonym przez Great Place to Work® rankingu Najlepszych Miejsc Pracy 2023!

A w szczególe

Na wynik uzyskany w ankiecie złożyły się odpowiedzi udzielone przez 88% pracowników banku, którzy wzięli w nim udział. Cieszy nas, że udało nam się poprawić wyniki z 2020 roku. Uzyskaliśmy, nie tylko o 15% wyższą ocenę ogólną, ale także poprawiliśmy wyniki we wszystkich kategoriach, w których prowadzone jest badanie. 

Ankieta Trust Index™ podzielona jest na kategorie: Wiarygodność, Szacunek, Uczciwość, Duma, Koleżeństwo. Najwyższą ocenę uzyskaliśmy w kategorii Koleżeństwo – 90%, co oznacza, że pracujemy w naprawdę przyjaznym miejscu, z ludźmi, którzy darzą się sympatią i wspierają w codziennej pracy. Drugi w kolejności najwyższy wynik uzyskaliśmy w kategorii Szacunek - 88%
 

Great Place to Work_porównanie wyników 2020 i 2023

Wyniki uzyskane w badaniu są znakomitym potwierdzeniem tego, że nasze wartości, takie jak „współpraca” i „na uczciwych zasadach”, nie są pustymi słowami. Znajdują swoje odzwierciedlenie w tym, jak czują się pracownicy Ikano Banku. Chcemy tworzyć przyjazne miejsce pracy, a to badanie udowadnia, że idziemy w dobrym kierunku. 

 

Great Place to Work dla Ikano Banku cytaty pracowników

Przeczytaj również