Oferta IKEA „Czy może być lepiej”

Odkryj rozwiązania IKEA, dzięki którym codzienne życie w domu stanie się dla Ciebie i Twoich bliskich wygodniejsze, łatwiejsze i na miarę myśli „czy może być lepiej?”

Tak, może. W IKEA wysoka jakość i proekologiczne podejście są na wyciągnięcie ręki! A to za sprawą komfortowych opcji zakupu – na 10 rat 0%.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu (RRSO) wynosi 0%. Dostępność kredytu zależy od pozytywnego wyniku oceny zdolności kredytowej. Oferta dla Klubowiczów IKEA Family. 

Ikona dokumentów  Regulaminy promocji na raty 0% i listy produktów objętych tymi promocjami znajdziesz na naszej stronie w zakładce z regulaminami.

Sprawdź ratę dla swoich zakupów

Twój kredyt

Na IKEA.pl możesz skorzystać z kredytu do 22 000 zł.

Wyliczenia dokonane za pomocą  kalkulatora mają charakter orientacyjny i przykładowy, zależą od daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty.  Służą wyłącznie celom informacyjnym, nie powinny być traktowane jako oferta.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu wynosi 0% i została obliczona na dzień 11.05.2021 r. Oprocentowanie stałe 0%. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3 300,00 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł (prowizja 0 zł; odsetki 0 zł; ubezpieczenie 0 zł; usługi dodatkowe 0 zł); całkowita kwota do zapłaty 3 300,00 zł; 10 miesięcznych rat w wysokości 330,00 zł. IKEA Retail Sp. z o.o. współpracuje z Ikano Bank AB (publ) S.A. Oddział w Polsce – przyjmuje dane od Kredytobiorców, informuje o ofercie Ikano Banku oraz o procesie udzielania kredytu. Dostępność kredytu zależy od pozytywnego wyniku oceny zdolności kredytowej. Materiał nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu cywilnego.