Dodatkowa Karta
dla bliskiej Ci osoby

Pobierz wniosek

Korzystaj z przyznanego limitu oraz wszystkich przywilejów na Karcie wraz z bliską osobą. Wasze wydatki będą rejestrowane na jednym koncie.

Jak działa okres bezodsetkowy?

 

  • Cykl rozliczeniowy Karty Kredytowej IKEA FAMILY trwa od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca.
  • Każdego pierwszego dnia roboczego miesiąca przygotowujemy dla Ciebie wyciąg z konta, na którym możesz sprawdzić wszystkie transakcje z poprzedniego miesiąca.
  • 25 dzień miesiąca to data, do której należy dokonać spłaty zadłużenia, które widnieje na wyciągu z konta.
  • Zadłużenie możesz spłacać w minimalnych ratach = 3% zadłużenia (minimum 20 zł) lub w całości.
  • Jeżeli spłacisz w całości sumę swoich zakupów z danego cyklu rozliczeniowego nie ponosisz kosztów odsetek. Korzystaj nawet z 55 dni darmowego kredytowania. Pamietaj, że dla transakcji gotówkowych (wypłat z bankomatów) nie ma okresu bezodsetkowego.

Zobacz, jakie to proste:
Za zakupy dokonane w styczniu zapłacisz dopiero  25 lutego, a za zakupy dokonane w lutym dopiero 25 marca...

Prosty Przelew z Karty na Twoje konto

Odświeżenie mieszkania, podróże, a może nowe hobby? Nie czekaj z realizacją swoich planów!

Zawnioskuj o Kartę w dowolnym sklepie IKEA i wydaj dyspozycję przelewu z Karty na Twoje konto. Wykonamy go w ciagu dwóch dni roboczych.

Posiadasz już Kartę Kredytową IKEA FAMILY?
W każdej chwili możesz zawnioskować o Prosty Przelew telefonicznie lub poprzez e-mail: prosty.przelew@ikano.pl

Prowizja za dokonanie przelewu wynosi 1% do 30 dni od podpisania umowy o Kartę Kredytową IKEA FAMILY, a oprocentowanie kredytu na Karcie w skali roku: 10%.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi: 10,47%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 3 700 zł, całkowita kwota do zapłaty: 3903,47 zł, oprocentowanie zmienne 10%, całkowity koszt kredytu: 203,47 zł (w tym: opłata za wydanie karty 0 zł, odsetki 203,47zł, ubezpieczenie 0 zł, usługi dodatkowe 0 zł), przy założeniu, że przy użyciu Karty Kredytowej IKEA FAMILY dokonano od razu jednej operacji bezgotówkowej w wysokości 3 700 zł, czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy, a spłata została dokonana w 12 równych ratach miesięcznych w wysokości 325,29 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 22.01.2018 na reprezentatywnym przykładzie.