VerifyOnComputer

WaitingForVerification PressToOpenBankId
Back

EnterPersonalIdentityNumber

VerifyOnMobile

WaitingForVerification
Back

Zwiększamy dostęp do kredytu gotówkowego z Lendi

Do grona naszych partnerów dołączył pierwszy w Polsce ekspert kredytowy online – Lendi. Współpraca z brokerem, który należy do jednej z największych grup medialno-technologicznych w Polsce – Ringier Axel Springer, otwiera nowe możliwości dla naszych klientów. 
Lendi to połączenie innowacyjnej technologii z doświadczeniem ponad 1 600 ekspertów kredytowych, którzy są dostępni dla klientów zarówno online, jak i w sieci placówek w całej Polsce. Oferuje kredyty gotówkowe i hipoteczne wszystkich największych banków w kraju. 

Dla osób preferujących tradycyjną, bezpośrednią formę kontaktu, Lendi udostępnia sieć ponad 80 placówek w sieci franczyzowej, partnerskiej i własnej. 
Współpraca z Lendi dla Ikano Banku to kolejny impuls do zwiększania dostępności kredytu gotówkowego na dowolny cel. Sposób działania nowego partnera z pewnością przypadnie do gustu tym, którym zależy na szybkiej obsłudze bez konieczności wizyty w placówce. 

Doradztwo ekspertów z Lendi, wnioskowanie online i zdalne podpisanie umowy (z wykorzystaniem platformy Autenti) to gwarancja satysfakcji wielu klientów. 

Glorious future! 

Przeczytaj również