VerifyOnComputer

WaitingForVerification PressToOpenBankId
Back

EnterPersonalIdentityNumber

VerifyOnMobile

WaitingForVerification
Back

Sylwester Pedowicz, Branch & Commercial Manager Ikano Banku, dołączył do wybitnego grona ekspertów rynku finansowego - Rady Programowej pierwszego Kongresu Instytucji Finansowych!

Kongres Instytucji Finansowych to nowe wydarzenie organizowane przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych, którego wieloletnim członkiem jest Ikano Bank. Podczas tegorocznego kongresu, który odbył się 15 grudnia, przedstawiciele wielu gałęzi rynku finansowego dyskutowali na temat trendów rynkowych oraz problemów, z którymi mierzyła się branża w mijającym roku, a także o wyzwaniach stojących przed nią w przyszłości.

Podczas kongresu uczestnicy mogli posłuchać prezentacji na temat wizji i przyszłości meta-commerce 2030 z perspektywy kupującego i sprzedającego, dowiedzieć się jak wyglądał 2022 rok w oczach analityków, czy też poznać wyzwania z jakimi będzie mierzyć się branża Fintech w 2023 roku. Nie zabrakło także dyskusji na tematy, którymi żyje aktualnie branża i które będą wpływać na rynek w przyszłym roku. 

Kongres Instytucji Finansowych będzie corocznie odbywającym się wydarzeniem w połowie grudnia. Będzie to okazja do podsumowania mijającego roku i zastanowienia się nad tym, co czeka branżę w przyszłości. 
 
Sylwester Pedowicz w Radzie programowej KIF

Przeczytaj również