VerifyOnComputer

WaitingForVerification PressToOpenBankId
Back

EnterPersonalIdentityNumber

VerifyOnMobile

WaitingForVerification
Back

Kredyt gotówkowy bliżej ludzi! Nowi partnerzy na pokładzie Ikano Banku!

Prosty i wygodny kredyt gotówkowy na dowolny cel jest teraz jeszcze bardziej dostępny! Wiemy, że nasi klienci to nie tylko osoby, które potrzebują finansowania zakupów na raty w sklepach IKEA. Często to ludzie, którzy chcą spełniać swoje marzenia o wakacjach, nowym samochodzie lub zwyczajnie potrzebują gotówki na dowolny inny cel.

Chcąc docierać do coraz większej liczby osób, które potrzebują dodatkowego wsparcia finansowego, rozwijamy współpracę z partnerami, którzy mają swoje biura w całym kraju. Już 5 partnerów w Polsce oferuje nasz kredyt gotówkowy na dowolny cel! Nawet 150 000 zł kredytu z pewnością wystarczy na realizację wielu planów.

Potrzebujesz gotówki? Sprawdź nasz wygodny kredyt gotówkowy!

W ostatnim czasie do grona nowych partnerów Ikano Banku dołączył Fines S.A. Jest to sieć ponad 1 600 agencji kredytowych w Polsce, która działa poprzez placówki agencyjne, mobilnych agentów, a także placówki franczyzowe. W ofercie znajdują się zarówno kredyty gotówkowe, jak i pożyczki pozabankowe. Dzięki tej współpracy docieramy nawet do małych miejscowości, w których dostęp do placówek bankowych może być utrudniony.

Kolejnym partnerem, który wspiera dotarcie do naszych klientów z wygodnym kredytem gotówkowym, jest
Banking Retail System Sp z o.o. BRS to firma zrzeszająca pośredników finansowych oferujących kredyty gotówkowe dla klientów detalicznych i firmowych, a także produkty pozabankowe.

Obecnie BRS współpracuje z ponad 1 700 partnerami biznesowymi, co z pewnością zwiększy dostępność kredytu gotówkowego Ikano Banku dla klientów w Polsce.

Przeczytaj również