VerifyOnComputer

WaitingForVerification PressToOpenBankId
Back

EnterPersonalIdentityNumber

VerifyOnMobile

WaitingForVerification
Back

 5 tygodni świętowania współpracy z IKEA za nami!

Konkursy, zabawy, mnóstwo pyszności i okazji do wzajemnego poznawania się. Tak przez pięć tygodni świętowaliśmy z IKEA zacieśnienie naszej relacji w ramach Tygodni Usług Finansowych.

W wydarzeniu wzięli udział pracownicy IKEA i Ikano Banku z ośmiu krajów. I choć współpraca między naszymi firmami trwa już ponad 30 lat, wciąż możemy powtórzyć za Ingvarem Kampradem „Jesteśmy dopiero na początku drogi. Przed nami wspaniała przyszłość!”.

Z IKEA łączą nas nie tylko te same korzenie, osoba twórcy i podobne wartości, ale także spełnione marzenia wielu ludzi o pięknych i funkcjonalnych wnętrzach. Chcemy jednak, żeby meble i dodatki IKEA były łatwo dostępne dla jeszcze szerszego grona osób.

Jednym z rozwiązań jest rozłożenie płatności za zakupy na wygodne raty. I właśnie do proponowania tej możliwości zachęcaliśmy koleżanki i kolegów z IKEA w różnych konkursach podczas Tygodni Usług Finansowych.

 

W trakcie wydarzenia spotkaliśmy się też na tzw. fikę. Tym słowem Szwedzi określają przerwę na kawę, która jest tylko pretekstem do rozmów z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi z pracy. To czas, kiedy odrywamy się od zajęć i na moment zapominamy o napiętych grafikach. W fice chodzi głównie o budowanie i wzmacnianie więzi, co w naszym przypadku świetnie się sprawdziło!

Był to również czas odkryć kulinarnych – z zaciekawieniem próbowaliśmy typowo szwedzkich produktów i słodyczy przygotowanych specjalnie na tą okazję. Nie zabrakło również naszych kultowych krówek, które jak zawsze szybko znikały.

Na koniec możemy się pochwalić, że najbardziej aktywnym krajem w zadaniach konkursowych była Polska. Brawo my!

Tygodnie Usług Finansowych Ikano Banku i IKEA

Tygodnie Usług Finansowych Ikano Banku i IKEA 2

Tygodnie Usług Finansowych Ikano Banku i IKEA 3

Przeczytaj również