VerifyOnComputer

WaitingForVerification PressToOpenBankId
Back

EnterPersonalIdentityNumber

VerifyOnMobile

WaitingForVerification
Back

Ćwiczymy i przekazujemy 150 000 euro na ekoprojekt

Troska o środowisko naturalne oraz o innych ludzi i ich potrzeby są wpisane w DNA naszego banku. Dlatego co roku wspieramy tych, którzy najbardziej tego potrzebują . W ramach Health Weeku – globalnej inicjatywy Grupy Ikano – pomagamy zbierać pieniądze na realizację obranego wcześniej celu charytatywnego. Tak też było podczas ostatniej, jesiennej edycji. 
Logo Health Week

Podczas Health Weeku przez cały tydzień pracownicy Grupy Ikano podejmowali różne aktywności fizyczne, zliczając skrupulatnie „aktywne” godziny. Co więcej pamiętaliśmy także o kondycji psychicznej. Do puli godzin wliczany był także czas poświęcony dla siebie, m.in. na rozwój duchowy, wyciszenie, mindfulness. Co nam to dało?

1 h = 30 Euro 

Za każdą godzinę ćwiczeń czy rozwoju duchowego przekazaliśmy 30 EUR na rzecz organizacji Lither of Lights z Filipin. Lither of Light to organizacja wspierająca społeczności, które nie mają dostępu do elektryczności lub ten dostęp jest bardzo ograniczony. Uczy ludzi, jak używać plastikowych butelek i innych materiałów z recyklingu do oświetlenia swoich domów. 

Startując z wyzwaniem postawiliśmy sobie cel – 5000 godzin i 150 000 EUR darowizny! Efekt? Wypracowaliśmy aż 9 232 godziny!

Indywidualnie, w grupach mniejszych i większych, ale z jednym celem w głowie. Biegaliśmy, wyciskaliśmy ciężary na siłowni, pokonywaliśmy kilometry na rowerze, praktykowaliśmy jogę online i mindfullness, spacerowaliśmy na świeżym powietrzu. A wszystko dlatego, bo w Grupie Ikano wiemy, że pomaganie innym jest równie ważne jak dbanie o siebie.

Chcesz wiedzieć więcej o naszych działaniach? Poznaj nas

 

Przeczytaj również